Trzęsacz to bardzo atrakcyjne miasto w zakresie turystycznym, dlatego jest ono tak chętnie odwiedzane przez wiele osób na całym świecie. Przede wszystkim znajduje się tam wiele zabytków, które można dokładnie zwiedzić, a więc na nudę nikt nie powinien w tym mieście narzekać. Osoby zdecydowane na wczasy w tym mieście powinny wybrać się zwłaszcza do tamtejszego Muzeum Multimedialnego (https://pl-pl.facebook.com/muzeumtrzesacz/). Jak sama nazwa wskazuje jest to innowacyjne pod kątem technologicznym muzeum, które jest dużą gratką nie tylko dla osób młodych, ale również tych nieco starszych. Specjalna multimedialna ekspozycja ukazująca całą historię miasteczka Trzęsacz oraz znajdującego się tam zabytkowego kościółka. Widać wyraźnie, że za jednym zamachem można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o tym mieście, a można przy tym się naprawdę dobrze bawić.

Z racji tego ta baza noclegowa () jest coraz bardziej popularna i chętnie przyjeżdżają do niej również turyści zagraniczni. Z Trzęsaczem związanych jest w dzisiejszych czasach mnóstwo legend. Oprócz historii miasta można się za pomocą ekspozycji multimedialnej dowiedzieć nieco więcej o legendarnym podwodnym świecie w tym regionie. Znajduje się tam także makieta wybrzeża klifowego oraz różnego rodzaju hologramy i mapy. Jest to ciekawe przeżycie dla wielu osób, szczególnie tych zafascynowanych geografią i historią. Muzeum to jest uważane przez specjalistów za jedno z najlepszych w zakresie rozrywkowo-edukacyjnym, więc tętni ono życiem każdego roku i raczej nie zmieni się to prędko na gorsze. To połączenie rozrywki z nauką, więc warto tam zabrać na wycieczkę również własne dzieci, którym może się to przydać np. do szkoły.

Multimedialne ekspozycje dodatkowo wzbogacone są różnymi efektami specjalnymi, co stanowi dodatkową atrakcję dla zainteresowanych osób, więc na pewno warto ją przetestować na własnej skórze, bo nikt nie powinien być oczywiście taką wizytą rozczarowany.

  1. Hologramy robią genialne wrażenie, tak niesamowicie to wszystko przedstawiają, gratulację dla pomysłodawców tego Multimedialnego Muzeum

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>